Jessica Michalczyk

Jessica Michalczyk – W kancelarii Legalden pracuje na stanowisku Młodszego Prawnika zajmując się legalizacją pobytu cudzoziemców. Studentka ostatniego roku na Uniwersytecie Łódzkim. Wolny czas spędza na rozpieszczaniu swojego czworonożnego pupila, odkrywaniu nowych kierunków kulinarnych, podróżach oraz nauce języków obcych.

Aleksandra Bura

Legalizuje pobyty cudzoziemców w Polsce, zajmuje się obsługą korporacyjną podmiotów gospodarczych i stara się o lepsze jutro.

Magdalena Niedźwiecka

Adwokat lubiąca tworzyć kreatywne rozwiązania i pomagać Klientom w wyborze najkorzystniejszego z nich, stąd tak dobrze czuje się w swojej roli.

Anna Glas

Jest adwokatem specjalizującym się w prawie gospodarczym oraz własności intelektualnej. Swoją naturalną umiejętność w nawiązywaniu relacji międzyludzkich wykorzystuje w pracy ze spółkami oraz NGO.

Natalia Kolbus

Radczyni prawna od zawsze zaangażowana w życie NGO. Podczas studiów aktywnie udzielała się w organizacjach pozarządowych i wolontariatach, dlatego też dobrze rozumie problemy trzeciego sektora.

Natalia Krajewska

Aplikantka adwokacka przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Karol Molendowski

W kancelarii Legalden pomaga organizacjom pozarządowym rozwiązywać problemy związane z ich codziennym funkcjonowaniem. Prawnik w Legalden od początku założenia Kancelarii. Wiceprezes Fundacji LawForGood.

Jacek Olejarz

Jacek Olejarz

Doradza organizacjom pozarządowym, jak działać efektywnie i zgodnie z prawem. Założyciel kancelarii Legalden i Fundacji LawForGood, Adwokat, laureat nagrody specjalnej Rising Stars 2022, dla którego najważniejsze jest to, by jego praca miała pozytywny wpływ na społeczeństwo.