Ułatwienia dostępu

NGO

Start-upy

Startupy pozytywnego wpływu (impactowe) to organizacje, których celem, poza zarabianiem pieniędzy, jest zmienianie świata na lepsze.
Start-upy

Dobrze rozumiemy takie podejście, bo nasza kancelaria powstała właśnie z tego powodu. W 2022 roku zostaliśmy nawet Laureatami Raportu Startupów Pozytywnego Wpływu, którego wydawcą jest Koźmiński Business Hub (Akademia Leona Koźmińskiego).

Zmiana świata na lepsze często wiąże się z działaniem w obszarach, za którymi polskie prawo nie nadąża. W takich sytuacjach pomaga wsparcie zaangażowanej i nowoczesnej kancelarii, która nie boi się działać w sposób nieszablonowy. Wierzymy w Twoją misję i dlatego zrobimy wszystko by Ci pomóc.

Jeżeli dopiero masz pomysł: wielu problemów można uniknąć już na etapie zakładania przedsiębiorstwa. Masz pomysł? Napisz do nas, a my pomożemy Ci z formalnościami. Doradzimy, jaka forma działalności będzie dla Ciebie najlepsza, jakie ryzyka czekają Twoją firmę i jak ich uniknąć.

Jeżeli już działasz: wiemy, które z zagrożeń musimy potraktować poważnie i natychmiast je wyeliminować, a z którymi, do czasu wkroczenia na kolejny biznesowy poziom, musimy się pogodzić. Nasze rozwiązania pomagają uzyskać przewagę konkurencyjną na rynku.