o nas

Wierzymy, że Twoja pasja jest tym co może zmienić świat na lepsze i chcemy Ci w tym pomóc.

Tym, co daje nam siłę do działania i sprawia, że możemy całkowicie poświęcać się naszej pracy, jest chęć uczestniczenia w rozwiązywaniu kwestii społecznie istotnych.

Legalden zajmuje się doradztwem prawnym dla wszystkich tych, którzy chcą działać na rzecz swoich społeczności. Niekiedy może chodzić o jakościowe usługi małych przedsiębiorstw dostosowane do potrzeb ludności, a niekiedy o duże projekty organizacji pozarządowej mające na celu kompleksowe rozwiązania problemów społecznych.

Działamy w myśl zasady #LawForGood.
Play Video

Zespół

Jacek Olejarz

Adwokat, założyciel Kancelarii Legalden, która działa w myśl zasady #LawForGood, wspierając przede wszystkim organizacje pozarządowe i biznes pozytywnego wpływu. Do założenia własnej kancelarii przekonała go chęć poświęcenia się rozwiązywaniu kwestii społecznie istotnych. Absolwent programu MBA na Uniwersytecie Warszawskim. Szczególną dumą napawa go obsługa prawna Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, w której odpowiada za organizację prawną Festiwalu Pol’and’Rock, Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz wsparcie fundacyjnego sklepu internetowego SiemaShop.

Karol Molendowski

Prawnik w kancelarii Legalden. Aktywne działania w organizacjach studenckich wykształciło w nim nowe, świeże spojrzenie na istotne problemy społeczne. Pomimo młodego wieku zdobył doświadczenie w wielu instytucjach prawniczych takich jak prokuratura, instytucje finansowe i kancelarie. W pracy stawia na otwartość umysłu, szukanie nowych nietuzinkowych rozwiązań i indywidualne podejście do każdej sprawy.

Michalina Kaczmarek

Michalina na co dzień dba o to, aby prawniczy język był zrozumiały dla każdego klienta, który szuka pomocy w naszych mediach społecznościowych. Jej zdaniem w każdym aspekcie życia ważna jest dobra komunikacja, dlatego to właśnie stawia sobie za cel swoich działań. Dzięki temu, że jako jedyna w zespole nie ma wykształcenia prawniczego, potrafi lepiej zrozumieć potrzeby klientów i pomóc im zrozumieć niekiedy zawiłe procesy.

Zebra Tower

Mokotowska 1, 00-640 Warszawa

Klienci

14 opinii z Google
5/5
Previous
Next