Ułatwienia dostępu

17 stycznia

Webinar ESG po ludzku: Jak zbudować solidne procedury governance i uniknąć pułapek w raportowaniu ESG

Rok 2025 jeszcze się zaczął, a my już teraz zapraszamy Was na pierwszy z serii webinarów w ramach filaru „G” ESG – po ludzku!

To będzie doskonała okazja, aby zdobyć praktyczną wiedzę i rozpocząć nowy rok z mocnym akcentem na budowanie transparentnych i skutecznych procedur w zakresie zarządzania. A to wszystko wytłumaczymy jak zwykle – po ludzku.

Kiedy?

17 stycznia o godzinie 11:00.

Czego dowiesz się, biorąc udział w naszym webinarze?

  1. Jak zaprojektować i wdrożyć przejrzyste procedury governance, które ułatwią zarządzanie ryzykiem i decyzjami strategicznymi?
  2. Jakie elementy ładu korporacyjnego są kluczowe w budowaniu zaufania interesariuszy i wzmacnianiu reputacji Twojej organizacji?
  3. Jakie praktyki w obszarze governance są obecnie uznawane za najlepsze w branży i jak je zastosować w Twojej firmie?

Dla kogo:

  • Dla członków i członkiń zarządu spółki dążącej do zrównoważonego rozwoju
  • Dla właścicieli i managerów firm, które zatrudniają pracowników  
  • Dla osób, które chcą w przystępny sposób pogłębić wiedzę o ESG 

Po zakończonym webinarze dostaniesz od nas certyfikat uczestnictwa i materiały prezentowane w czasie spotkania. 

Spotkanie poprowadzi:

Adwokat Magdalena Niedźwiecka – Adwokat specjalizująca się w doradztwie prawnym na rzecz NGO, startupów pozytywnego wpływu oraz przedsiębiorców, z wieloletnim doświadczeniem w postępowaniach sądowych i arbitrażowych. Posiada doświadczenie zdobyte w renomowanych kancelariach w Polsce oraz Wielkiej Brytanii, w tym w postępowaniach arbitrażowych o wartości przekraczającej 500 milionów złotych. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz prestiżowej London School of Economics and Political Science (LSE).
Posiada szeroką wiedzę z zakresu ESG, współtworząc cykl webinarów „ESG po ludzku”, który ma na celu przystępne wyjaśnienie zagadnień związanych z odpowiedzialnością społeczną i ekologiczną przedsiębiorstw. Wspiera organizacje w implementacji najlepszych praktyk ESG, pomagając im w osiągnięciu zrównoważonego rozwoju i minimalizacji wpływu na środowisko.

  • Adwokat lubiąca tworzyć kreatywne rozwiązania i pomagać Klientom w wyborze najkorzystniejszego z nich, stąd tak dobrze czuje się w swojej roli. W pracy na rzecz NGO najbardziej ceni sobie różnorodność oraz szczególną misję, jaka towarzyszy każdej z tych organizacji. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie postępowań sądowych i arbitrażowych (w tym postępowanie arbitrażowe, w którym wartość przedmiotu sporu przekraczała 500 milionów złotych) zdobywane w renomowanych kancelariach w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku prawo oraz prestiżowej uczelni London School of Economics and Political Science (LSE) w Londynie, gdzie w ramach rocznego programu studiów General Course pogłębiała swoją wiedzę z zakresu prawa medycznego, prawa własności intelektualnej oraz prawa publicznego międzynarodowego. Czas wolny spędza przede wszystkim ze swoimi przyjaciółmi – w tym ukochanymi pieskami Lebronem i Enzo – a także przy ciekawej książce czy serialach dokumentalnych. Interesuje się psychologią, Formułą 1, a także nauką języków obcych.

    ESG | współprace międzynarodowe