Ułatwienia dostępu

5.08

Szkolenie – Standardy Ochrony Małoletnich

Czy wiesz, że do 15 sierpnia 2024 roku każda organizacja współpracująca z dziećmi musi wdrożyć politykę ochrony małoletnich? To nie tylko wymóg prawny, ale również kluczowy krok w zapewnieniu bezpieczeństwa dzieci przed krzywdzeniem.

Podczas najbliższego szkolenia omówimy, jak opracować i wdrożyć politykę ochrony dzieci przed krzywdzeniem w Twojej organizacji. Po szkoleniu, otrzymasz wzory niezbędnych dokumentów oraz certyfikat ukończenia szkolenia

Kiedy? 5 sierpnia 2024 roku (poniedziałek) o godzinie 11:00.

Zapisz się na szkolenie

Dla kogo?

 • Kierowników placówek rekreacyjnych i kulturalnych.
 • Osób zarządzających organizacjami / firmami współpracującymi z dziećmi.
 • Osób pracujących z dziećmi.

Czego dowiesz się w trakcie spotkania:

 • Jakie są kluczowe elementy standardów ochrony małoletnich.
 • Jakie procedury wdrożyć, aby skutecznie chronić dzieci przed krzywdzeniem.
 • Jakie są obowiązki prawne Twojej organizacji w kontekście ochrony dzieci.

W pakiecie szkoleniowym:

 • Udział w szkoleniu na żywo z możliwością zadawania pytań.
 • Gotowe wzory dokumentów potrzebnych do opracowania polityki ochrony dzieci.
 • Certyfikat ukończenia szkolenia.


Koszt: 799 zł netto


Spotkanie poprowadzą:

Natalia Kwiatkowska – Adwokat i absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych na kierunku Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych (kadry i płace) na Uczelni Łazarskiego. Jej zainteresowania zawodowe obejmują prawo pracy, HR, podatki, pomoc prawną cudzoziemcom oraz kobietom i dzieciom. Współpracuje z przedsiębiorcami, organizacjami pozarządowymi oraz firmami międzynarodowymi. Jest autorką licznych publikacji oraz artykułów prawniczych. Prowadzi również szkolenia z zakresu prawa pracy, NGO, wolontariatu pracowniczego oraz nowelizacji kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, znanej „Ustawą Kamilka”.

Natalia Kolbus – Radczyni prawna od zawsze zaangażowana w życie NGO. Podczas studiów aktywnie udzielała się w organizacjach pozarządowych i wolontariatach, dlatego też dobrze rozumie problemy trzeciego sektora. Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa nowych technologii (INP PAN), obecnie realizuje studia podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim (Cyber Science. Tokenizacja i automatyzacja procesów w gospodarce cyfrowej. Aspekty prawne, technologiczne, zarządcze). W kancelarii zajmuje się umowami, regulaminami, a także ochroną danych osobowych i bieżącym doradztwem. Zawodowo interesuje się także prawnymi aspektami e-commerce i sztucznej inteligencji. Posiada doświadczenie z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego. Prywatnie mama dwójki maluchów, która stara pogodzić się te dwa światy. Lubi jazdę na rolkach, festiwale muzyczne i kocha Półwysep Helski.

 • Adwokat i absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych na kierunku Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych (kadry i płace) na Uczelni Łazarskiego. Jej zainteresowania zawodowe obejmują prawo pracy, HR, podatki, pomoc prawną cudzoziemcom oraz kobietom i dzieciom. Współpracuje z przedsiębiorcami, organizacjami pozarządowymi oraz firmami międzynarodowymi. Jest autorką licznych publikacji oraz artykułów prawniczych. Prowadzi również szkolenia z zakresu prawa pracy, NGO, wolontariatu pracowniczego oraz nowelizacji kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, znanej „Ustawą Kamilka”.

  ESG | prawo pracy