Ułatwienia dostępu

15.07

Webinar: wdrożenie standardów ochrony małoletnich w praktyce

Szukasz informacji o tym, jak wdrożyć Standardy Ochrony Małoletnich? W czasie
bezpłatnego webinaru opowiemy Ci o głównych problemach, z którymi spotykają się
podmioty pracujące z dziećmi. Wspólnie spróbujemy znaleźć rozwiązania dla wielu z nich.

Kiedy? 15 lipca 2024 roku (piątek) o godzinie 11:00.


Zapisz się

Dla kogo

  • Dla osób, które pracują z dziećmi
  • Dla właścicieli i managerów firm / organizacji, które świadczą usługi na rzecz dzieci
  • Dla osób, które chcą w przystępny sposób dowiedzieć się, jakie są główne problemy dotyczące wdrażania Standardów Ochrony Małoletnich

Czego dowiesz się w trakcie spotkania

  • Czym są Standardy Ochrony Małoletnich
  • Czy wprowadzenie Standardów dotyczy także Ciebie
  • Kogo i gdzie musisz zweryfikować

Po zakończonym webinarze dostaniesz od certyfikat uczestnictwa.


Spotkanie poprowadzi:
Adwokat Natalia Kwiatkowska – Adwokat i absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych na kierunku Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych (kadry i płace) na Uczelni Łazarskiego. Jej zainteresowania zawodowe obejmują prawo pracy, HR, podatki, pomoc prawną cudzoziemcom oraz kobietom i dzieciom. Współpracuje z przedsiębiorcami, organizacjami pozarządowymi oraz firmami międzynarodowymi. Jest autorką licznych publikacji oraz artykułów prawniczych. Prowadzi również szkolenia z zakresu prawa pracy, NGO, wolontariatu pracowniczego oraz nowelizacji kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, znanej „Ustawą Kamilka”.

  • Adwokat i absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych na kierunku Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych (kadry i płace) na Uczelni Łazarskiego. Jej zainteresowania zawodowe obejmują prawo pracy, HR, podatki, pomoc prawną cudzoziemcom oraz kobietom i dzieciom. Współpracuje z przedsiębiorcami, organizacjami pozarządowymi oraz firmami międzynarodowymi. Jest autorką licznych publikacji oraz artykułów prawniczych. Prowadzi również szkolenia z zakresu prawa pracy, NGO, wolontariatu pracowniczego oraz nowelizacji kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, znanej „Ustawą Kamilka”.

    ESG | prawo pracy