Ułatwienia dostępu

19.07

Webinar: Przeciwdziałanie dyskryminacji w miejscu pracy a ESG

Szukasz informacji o tym, jak odpowiedzialnie prowadzić swoją firmę? Weź udział w bezpłatnym webinarze poświęconym ESG – po ludzku. Dzięki naszym ekspertkom poznasz ludzką stronę odpowiedzialności biznesowej. W czasie najbliższego spotkania będziemy rozmawiać na temat sposobów skutecznego przeciwdziałania dyskryminacji w miejscu pracy oraz ich wpływu na realizację zasad ESG. Zapisz się na nasz kolejny webinar!


Kiedy? 19 lipca 2024 roku (piątek) o godzinie 11:00.

Dla kogo: 

  • Dla członków i członkiń zarządu spółki dążącej do zrównoważonego rozwoju
  • Dla właścicieli i managerów firm, które zatrudniają pracowników  
  • Dla osób, które chcą w przystępny sposób pogłębić wiedzę o ESG 

Czego dowiesz się w trakcie spotkania: 

  • Jakie wymagania dotyczące przeciwdziałania dyskryminacji nakłada Dyrektywa CSRD
  • Jakie kluczowe dokumenty musisz wdrożyć, aby aktywnie wspierać przeciwdziałanie dyskryminacji w firmie?
  • Jak budować kulturę organizacyjną, która promuje różnorodność i przeciwdziała dyskryminacji?
  • Jak liderzy w firmie mogą aktywnie wspierać działania na rzecz przeciwdziałania dyskryminacji i wdrażania ESG?

Po zakończonym webinarze dostaniesz od nas certyfikat uczestnictwa i materiały prezentowane w czasie spotkania. 

Spotkanie poprowadzą:

Adwokat Natalia Kwiatkowska – Adwokat i absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych na kierunku Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych (kadry i płace) na Uczelni Łazarskiego. Jej zainteresowania zawodowe obejmują prawo pracy, HR, podatki, pomoc prawną cudzoziemcom oraz kobietom i dzieciom. Współpracuje z przedsiębiorcami, organizacjami pozarządowymi oraz firmami międzynarodowymi. Jest autorką licznych publikacji oraz artykułów prawniczych. Prowadzi również szkolenia z zakresu prawa pracy, NGO, wolontariatu pracowniczego oraz nowelizacji kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, znanej „Ustawą Kamilka”.


Adwokat Magdalena Niedźwiecka – Adwokat specjalizująca się w doradztwie prawnym na rzecz NGO, startupów pozytywnego wpływu oraz przedsiębiorców, z wieloletnim doświadczeniem w postępowaniach sądowych i arbitrażowych. Posiada doświadczenie zdobyte w renomowanych kancelariach w Polsce oraz Wielkiej Brytanii, w tym w postępowaniach arbitrażowych o wartości przekraczającej 500 milionów złotych. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz prestiżowej London School of Economics and Political Science (LSE).
Posiada szeroką wiedzę z zakresu ESG, współtworząc cykl webinarów „ESG po ludzku”, który ma na celu przystępne wyjaśnienie zagadnień związanych z odpowiedzialnością społeczną i ekologiczną przedsiębiorstw. Wspiera organizacje w implementacji najlepszych praktyk ESG, pomagając im w osiągnięciu zrównoważonego rozwoju i minimalizacji wpływu na środowisko.

  • Adwokat lubiąca tworzyć kreatywne rozwiązania i pomagać Klientom w wyborze najkorzystniejszego z nich, stąd tak dobrze czuje się w swojej roli. W pracy na rzecz NGO najbardziej ceni sobie różnorodność oraz szczególną misję, jaka towarzyszy każdej z tych organizacji. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie postępowań sądowych i arbitrażowych (w tym postępowanie arbitrażowe, w którym wartość przedmiotu sporu przekraczała 500 milionów złotych) zdobywane w renomowanych kancelariach w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku prawo oraz prestiżowej uczelni London School of Economics and Political Science (LSE) w Londynie, gdzie w ramach rocznego programu studiów General Course pogłębiała swoją wiedzę z zakresu prawa medycznego, prawa własności intelektualnej oraz prawa publicznego międzynarodowego. Czas wolny spędza przede wszystkim ze swoimi przyjaciółmi – w tym ukochanymi pieskami Lebronem i Enzo – a także przy ciekawej książce czy serialach dokumentalnych. Interesuje się psychologią, Formułą 1, a także nauką języków obcych.

    ESG | współprace międzynarodowe