LawForGood

LawForGood

Fundacja LawForGood zajmuje się wsparciem i rozwojem organizacji pozarządowych, startupów pozytywnego wpływu oraz dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie dobrego rozumienia prawa i praktycznego stosowania go w życiu codziennym.
Fundacja

Fundacja LawForGood zajmuje się wsparciem i rozwojem organizacji pozarządowych, startupów pozytywnego wpływu oraz dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie dobrego rozumienia prawa i praktycznego stosowania go w życiu codziennym. Założyliśmy naszą własną fundację, bo tak jak nasi klienci, również sami chcemy zrobić coś dobrego dla świata – Fundacja jest idealnym rozwiązaniem i sposobem zrealizowania naszej misji.

LawForGood to Fundacja, której celem jest wsparcie organizacji pozarządowych i startupów pozytywnego wpływu, a także edukacja w zakresie prawa polskiego i międzynarodowego. 

Naszym priorytetem jest poprawa jakości życia społeczeństwa, ponieważ w dużej mierze zależy ona od rozumienia zasad i prawa miejsca, w którym ono funkcjonuje.

Jeśli jesteś osobą z pasją (a wierzymy że tak jest!), której zależy na pozytywnym wpływie na świat, to właśnie znalazłeś odpowiednie miejsce. Pomożemy Ci abyś dobrze zrozumiał przepisy prawne oraz granice w jakich możesz realizować swój własny plan zmieniania świata na lepsze.

Nasza Fundacja pomoże Ci w zrozumieniu przepisów prawa. Z naszą pomocą unikniesz niepotrzebnych kłopotów i konfliktów prawnych i będziesz mógł skupić się na tym, co robisz najlepiej.

odatkowo, poprzez wspieranie naszych projektów i działań, masz okazję zaangażować się w społeczność i wpływać na rzeczywistość wokół nas. Oznacza to, że podczas prowadzenia działalności lub pracy możesz po prostu zrobić coś dobrego.

Jeżeli masz pomysł jak zmienić świat na lepsze napisz do nas, a wspólnie na pewno nam się uda!