o nas

Wierzymy, że Twoja pasja jest tym co może zmienić świat na lepsze i chcemy Ci w tym pomóc.

Tym, co daje nam siłę do działania i sprawia, że możemy całkowicie poświęcać się naszej pracy, jest chęć uczestniczenia w rozwiązywaniu kwestii społecznie istotnych.

Legalden zajmuje się doradztwem prawnym dla wszystkich tych, którzy chcą działać na rzecz swoich społeczności. Niekiedy może chodzić o jakościowe usługi małych przedsiębiorstw dostosowane do potrzeb ludności, a niekiedy o duże projekty organizacji pozarządowej mające na celu kompleksowe rozwiązania problemów społecznych.

Działamy w myśl zasady #LawForGood.

Zespół

Jacek Olejarz

Adwokat, założyciel Kancelarii Legalden, która działa w myśl zasady #LawForGood, wspierając przede wszystkim organizacje pozarządowe i biznes pozytywnego wpływu. Do założenia własnej kancelarii przekonała go chęć poświęcenia się rozwiązywaniu kwestii społecznie istotnych. Absolwent programu MBA na Uniwersytecie Warszawskim. Szczególną dumą napawa go obsługa prawna Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, w której odpowiada za organizację prawną Festiwalu Pol’and’Rock, Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz wsparcie fundacyjnego sklepu internetowego SiemaShop.

Karol Molendowski

Prawnik w kancelarii Legalden. Aktywne działania w organizacjach studenckich wykształciło w nim nowe, świeże spojrzenie na istotne problemy społeczne. Pomimo młodego wieku zdobył doświadczenie w wielu instytucjach prawniczych takich jak prokuratura, instytucje finansowe i kancelarie. W pracy stawia na otwartość umysłu, szukanie nowych nietuzinkowych rozwiązań i indywidualne podejście do każdej sprawy.

Michalina Kaczmarek

Michalina na co dzień dba o to, aby prawniczy język był zrozumiały dla każdego klienta, który szuka pomocy w naszych mediach społecznościowych. Jej zdaniem w każdym aspekcie życia ważna jest dobra komunikacja, dlatego to właśnie stawia sobie za cel swoich działań. Dzięki temu, że jako jedyna w zespole nie ma wykształcenia prawniczego, potrafi lepiej zrozumieć potrzeby klientów i pomóc im zrozumieć niekiedy zawiłe procesy.


Zebra Tower

Mokotowska 1, 00-640 Warszawa

Klienci

14 opinii z Google
5/5
Julia Jarodzka
Polecam niezwykle pomocnego, profesjonalnego i miłego Jacka Olejarza. Bardzo mi pomógł w założeniu Mało Wiele. Doradził jaką formę organizacji wybrać i poprowadził mnie przez wszystkie formalności jakich trzeba dopełnić zakładając spółkę not-for-profit. Zawsze dostępny, żeby odebrać telefon, doradzić i wytłumaczyć zawiłości świata prawniczego. :)Więcej opinii z Google
Mirosław PankowskiPolecam niezwykle pomocnego, profesjonalnego i miłego Jacka Olejarza. Bardzo mi pomógł w założeniu Mało Wiele. Doradził jaką formę organizacji wybrać i poprowadził mnie przez wszystkie formalności jakich trzeba dopełnić zakładając spółkę not-for-profit. Zawsze dostępny, żeby odebrać telefon, doradzić i wytłumaczyć zawiłości świata prawniczego. :)Więcej opinii z GoogleRafał DoniczJestem bardzo zadowolony z obsługi kancelarii Legalden i współpracy z adwokatem Jackiem Olejarzem. Od razu zostałem poinformowany o zasadach współpracy i nic do końca się nie zmieniło. Po zleceniu sprawy i spotkaniu w kancelarii kontakt z Panem Jackiem odbywał się bezproblemowo. Mecenas praktycznie zawsze odbierał telefon, a jeżeli nie mógł to po prostu oddzwaniał. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ wygrali sprawę, która była dla mnie bardzo stresująca, szczególnie na rozprawach. Chodziło o rozwód. Przy Panu Jacku czułem ogromne wsparcie merytoryczne i byłem spokojny pomimo negatywnego nastawienia wszystkich członków mojej rodziny. Bardzo dziękuję i polecam każdemu adwokata Jacka Olejarza i kancelarię adwokacką Legalden.Więcej opinii z GoogleMarzena BałagaBardzo polecam i życzę dużo klientów.
Zadzwoniłam do Pana adwokata i udzielił mi porady nie biorąc nawet złotówki. Widać i słychać że człowiek z powołania i na odpowiednim stanowisku. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję serdecznie.Więcej opinii z Google

Previous
Next