o nas

Jesteśmy młodzi i ambitni, a nasza praca daje nam satysfakcję. Dlatego masz pewność, że się nie poddamy. Z nami będziesz czuć się bezpiecznie. Od początku powiemy Ci, jak będzie przebiegała Twoja sprawa i ile będzie to kosztowało. Będziemy Cię też regularnie informować o tym, co dzieje się w postępowaniu.
Odtwórz wideo

Zespół

Jacek Olejarz

Adwokat, założyciel Kancelarii Legalden, która działa w myśl zasady #LawForGood, wspierając przede wszystkim organizacje pozarządowe i biznes pozytywnego wpływu. Do założenia własnej kancelarii przekonała go chęć poświęcenia się rozwiązywaniu kwestii społecznie istotnych. Absolwent programu MBA na Uniwersytecie Warszawskim. Szczególną dumą napawa go obsługa prawna Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, w której odpowiada za organizację prawną Festiwalu Pol’and’Rock, Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz wsparcie fundacyjnego sklepu internetowego SiemaShop.

Karol Molendowski

Prawnik w kancelarii Legalden. Aktywne działania w organizacjach studenckich wykształciło w nim nowe, świeże spojrzenie na istotne problemy społeczne. Pomimo młodego wieku zdobył doświadczenie w wielu instytucjach prawniczych takich jak prokuratura, instytucje finansowe i kancelarie. W pracy stawia na otwartość umysłu, szukanie nowych nietuzinkowych rozwiązań i indywidualne podejście do każdej sprawy.

Michalina Kaczmarek

Michalina na co dzień dba o to, aby prawniczy język był zrozumiały dla każdego klienta, który szuka pomocy w naszych mediach społecznościowych. Jej zdaniem w każdym aspekcie życia ważna jest dobra komunikacja, dlatego to właśnie stawia sobie za cel swoich działań. Dzięki temu, że jako jedyna w zespole nie ma wykształcenia prawniczego, potrafi lepiej zrozumieć potrzeby klientów i pomóc im zrozumieć niekiedy zawiłe procesy.

Zebra Tower

Mokotowska 1, 00-640 Warszawa

Klienci

14 opinii z Google
5/5
Previous
Next