O nas

Jesteśmy prawnikami, którzy:

  • słuchają
  • mówią prostym językiem
  • chcą Ci pomóc

Zespół, którym kieruję, to grupa prawników z pasją. Wybraliśmy ten zawód, by pomagać ludziom w ich codziennych sprawach, a także umożliwiać im realizację marzeń o własnej firmie czy fundacji działającej na rzecz społeczeństwa. Zapraszam do współpracy.

Zespół:

Jacek Olejarz

Adwokat, założyciel Kancelarii Legalden, która działa w myśl zasady #LawForGood. Absolwent prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz programu MBA na Uniwersytecie Warszawskim.

Do założenia własnej kancelarii przekonała go możliwość stworzenia i prowadzenia kancelarii na swoich zasadach.

Szczególną dumą napawa go obsługa prawna Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, w której odpowiada za organizację prawną Festiwalu Pol’and’Rock oraz Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Karol Molendowski

Prawnik w kancelarii Legalden.

Aktywne działania w organizacjach studenckich wykształciło w nim nowe, świeże spojrzenie na istotne problemy społeczne.

Pomimo młodego wieku zdobył doświadczenie w wielu instytucjach prawniczych takich jak prokuratura, instytucje finansowe i kancelarie.

W pracy stawia na otwartość umysłu, szukanie nowych nietuzinkowych rozwiązań i indywidualne podejście do każdej sprawy.


Michalina Kaczmarek

Michalina na co dzień dba o to, aby prawniczy język był zrozumiały dla każdego klienta, który szuka pomocy w naszych mediach społecznościowych. Jej zdaniem w każdym aspekcie życia ważna jest dobra komunikacja, dlatego to właśnie stawia sobie za cel swoich działań. Dzięki temu, że jako jedyna w zespole nie ma wykształcenia prawniczego, potrafi lepiej zrozumieć potrzeby klientów i pomóc im zrozumieć niekiedy zawiłe procesy.