Ułatwienia dostępu

Cztery lata kancelarii dla NGO

Już 4 lata pomagamy organizacjom pozarządowym i start-upom pozytywnego wpływu. 

Przez ten czas udało nam się pomóc setkom organizacji i założyliśmy ponad 100 nowych. 

Z tej okazji 16 kwietnia 2024 roku (wtorek) o godzinie 11.00 organizujemy live o prowadzeniu organizacji, na którym będziecie mogli zadać pytania o wszystko co nie daje Wam w nocy spać i gryzie Was od wewnątrz. 

Live poprowadzi Karol Molendowski – prawnik, na co dzień pomagający organizacjom pozarządowym rozwiązywać problemy związane z ich codziennym funkcjonowaniem. 

Będziecie mogli również rozwiać wątpliwości księgowe. Wszystko co dotyczy pieniędzy rozgryzie Grażyna Sokołowska – niezastąpiona księgowa, która realia NGO zna jak nikt inny. Pracuje z organizacjami pozarządowymi od 2004 roku. Osobiście pomagała w stworzeniu około 20 stowarzyszeń, 2 fundacji, 1 Lokalnej Grupy Działania i trzech spółdzielni socjalnych. Zajmuje się księgowością, kadrami, a także ekonomizacją organizacji pozarządowych.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Zarejestrowanie da Wam możliwość zadawania pytań naszym ekspertom.

Formularz do zapisu poniżej:

  • Od wielu lat współpracuje z organizacjami pozarządowymi - szczególnie humanitarnymi i działających na rzecz klimatu. Zna codzienne bolączki z jakimi borykają się organizacje pozarządowe. Absolwentka Collegium Civitas (stosunki międzynarodowe - bezpieczeństwo międzynarodowe i klimatyczne), studentka Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie (prawo). W wolnym czasie tworzy treści edukacyjne m.in. o geopolityce i prawach człowieka, czyta reportaże lub chodzi po górach - szczególne miejsce zajmują tu Karkonosze.

    ESG | Partnerstwa z NGO

Zobacz inne