Przerwa w pracy – co musisz wiedzieć.

komu-nalezy-sie-przerwa-w-pracy

Na obecnym rynku pracy, pracownicy bardzo często nie są świadomi swoich praw – jednym z nich jest przerwa w pracy. Dzieje się tak dlatego, że pracodawcy zazwyczaj informują swoich pracowników o ich obowiązkach, a nie o tym co im się należy – o ich prawach. Dotyczy to również kwestii przerwy podczas wykonywania obowiązków służbowych. Z naszego filmu dowiecie się wszystkiego o przerwie w pracy.

Więcej o przerwie w pracy dowiecie się z naszego artykułu dostępnego tutaj: https://legalden.pl/prawo-do-przerwy-w-pracy/.

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn
Jacek Olejarz

Jacek Olejarz

Adwokat, założyciel Kancelarii Legladen, która działa w myśl zasady #LawForGood, wspierając przede wszystkim organizacje pozarządowe i biznes pozytywnego wpływu. Do założenia własnej kancelarii przekonała go chęć poświęcenia się uczestniczeniu w rozwiązywaniu kwestii społecznie istotnych. Absolwent programu MBA na Uniwersytecie Warszawskim. Szczególną dumą napawa go obsługa prawna Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, w której odpowiada za organizację prawną Festiwalu Pol’and’Rock oraz Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *